Dzirkstele.lv ARHĪVS

Horoskops 1. – 7. oktobris

Astroloģe Inita Dilāne

2021. gada 1. oktobris 09:34

765
Horoskops 1. – 7. oktobris

Auns ◆ Nedēļas nogalē piedzīvotās pozitīvās emocijas būs varens enerģijas lādiņš. Darbavietā sarežģījušās attiecības ar kolēģiem risini mierīgu sarunu ceļā! Paļaujies tikai uz sevi!

Vērsis ◆ Labas ziņas no po-tenciālā sadarbības partnera, kas pavērs jaunu iespēju profesionālajā jomā. Esi uzmanīgs attiecībā uz tiem, kuri nesen uzradušies kā šķietami uzticami draugi.

Dvīņi ◆ Siltākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Domāsi piedalīties kādā interesantā projektā. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģījušos situāciju. Saņemtais piedāvājums izrādīsies ieguvumu vērts.

Vēzis ◆ Brīvdienās, pastrādājot pie radoša projekta, tiksi pie papildu ienākumiem. Kolēģu vidū izvairies no nepārbaudītas informācijas izplatīšanas tālāk. Studējošiem papildu slodze radīs liekas emocijas.

Lauva ◆ Draugi sagādās patīkamu pārsteigumu. Īstais laiks, lai padomātu par kādu aktivitāti, kas mazinās ikdienas rutīnu. Attiecības ar ģimeni iegrozīsies draudzīgākā gultnē.

Jaunava ◆ Nedēļas nogalē tiks piepildīts kāds sapnis, kas šķita nesasniedzams. Tuvinieku atbalsts tev nozīmīgā projektā būs pats labākais enerģijas avots. Atzinīgi tiks novērtēta tava meistarība darbā.

Svari ◆ Papildu rūpes par kādu tuvinieku liks izvērtēt prioritātes. Profesionālajā jomā nāksies izvērtēt potenciālos sadarbības partnerus. Ciešākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.

Skorpions ◆ Dziļas atklāsmes par kādu pagātnes notikumu ļaus izprast esošo situ-āciju. Darbavietā ļaušanās izaicinājumam būs pareizā izvēle. Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks.

Strēlnieks ◆ Prātā nāks jaunas biznesa idejas, kas ļaus straujākiem soļiem sasniegt iecerēto. Attiecībās ar tuviniekiem izvairies no nepelnītiem pārmetumiem. Vairāk uzmanības pievērs pašsajūtai!

Mežāzis ◆ Brīvdienās jauna pieredze tiks gūta, uzņemoties atbildību par kādu pro-jektu. Tuvākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Darbā tiks saņemta atzinība par sasniegumiem.

Ūdensvīrs ◆ Darbi un pienākumi var pārņemt arī brīvdienas. Partnerattiecības spēsi ievirzīt pavisam jaunā pozīcijā un statusā, ja vien ļausies pārmaiņām un neturēsies pie visa vecā un ierastā.

 Zivis ◆ Ļaujoties sajūtu uzplaiksnījumiem, spēsi izrotāt savu ikdienu košākās krāsās. Komplimenti ļaus lidot vismaz metru virs zemes. Panākumi profesionālajā darbībā ļaus priecāties ik brīdi.