Dzirkstele.lv ARHĪVS

Horoskops 8. - 14. oktobris

Astroloģe Inita Dilāne

2021. gada 8. oktobris 10:09

308
Horoskops 8. - 14. oktobris

Auns ◆ Patīkami piedzīvojumi nedēļas nogalē ļaus atvilkt elpu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku centies ieklausīties viņa viedoklī un vērtīgajos ieteikumos. Neskrien notikumiem pa priekšu!

Vērsis ◆ Nozīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā mudinās ar vēl lielāku sparu uzkāpt kalna virsotnē. Izvērtē rūpīgi, vai sadarbības partneris ir patiešām uzticams un tavā darbības jomā iederīgs!

Dvīņi ◆ Brīvdienās priecīgi notikumi radīs atskārsmi, ka viss ir tieši tā, kā tam ir jābūt. Darbavietā tiksi pie jauniem pienākumiem. Paļaujies tikai uz savām prasmēm un zināšanām!

Vēzis ◆ Nedēļas nogalē skaisti mirkļi kopā ar mīļoto cilvēku. Darbavietā atzinīgi tiks novērtētas tavas prasmes un meistarība. Tiks apsvēra doma par došanos atvaļinājuma braucienā.

Lauva ◆ Darbu apjoms šonedēļ var būt tik liels, ka darbavieta būs kā otrās mājas. Tiks atrisinātas saspīlētās attiecības ar priekšniecību. Nedēļas vidū tiks iegūtas vērtīgas zināšanas.

Jaunava ◆ Brīvdienās izvairies no domstarpībām ar ģimenes locekļiem. Tiks saņemts interesants piedāvājums, kas atvieglos spraigo ikdienu. Labas ziņas no kāda tālāka radinieka. Izvērtē katru piedāvājumu!

Svari ◆ Panākumi profesionālajā jomā ļaus palūkoties tālāk. Romantiskajās attiecībās privātīpašnieciskuma un greizsirdības tendences var sagraut to, kas pašam ir ļoti svarīgs.

Skorpions ◆ Nedēļas nogalē neliels brauciens atpūtinās prātu no spraigās darba nedēļas. Atļaušanās palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu radīs prieku. Partnerattiecībās izvairies no aizskarošām piezīmēm!

Strēlnieks ◆ Ienesīgs piedāvājums no sadarbības partnera puses mudinās neatlikt uz vēlāku to, ko var paveikt jau tagad. Rūpīgāk tiks izvērtēts, kā brīvo laiku pavadīt pēc iespējas lietderīgāk.

Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē saņemtais piedāvājums ļaus izvērtēt prioritātes. Vairāk laika vēlēsies pavadīt kopā ar ģimeni. Pozitīvi pavērsieni darbavietā ļaus uzelpot daudz mierīgāk.

Ūdensvīrs ◆ Vērtīgs piedāvājums no priekšniecības puses mudinās mainīt ierasto darba kārtību. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi iecietīgāks un nedaudz saprotošāks!

Zivis ◆ Brīvdienās pacilājošas izjūtas kopā ar mīļoto cilvēku. Saņemtais piedāvājums profesionālajā jomā ļaus piepildīt vienu no sapņiem. Ieklausies intuīcijā! Arī neiespējamais reiz var būt iespējams!