Dzirkstele.lv ARHĪVS

Horoskops 3. - 9. decembrim

Astroloģe Inita Dilāne

2021. gada 3. decembris 10:35

1188
Horoskops 3. - 9. decembrim

Auns ◆ Nedēļās nogalē priecīgas vēstis tiks saņemtas no ārvalstīm. Jauns pavērsiens romantiskajās attiecībās mudinās spert nozīmīgu soli. Ļaušanās mirkļa vājībām var maksāt dārgāk nekā tu spēj iedomāties.

Vērsis ◆ Sasniedzot kādu labu rezultātu profesionālajā jomā, turpināsi doties savu panākumu virzienā. Uzlabosies attiecības ar ģimenes locekļiem. Nedēļas vidū izvairies no lielākiem finansiāliem izdevumiem.

Dvīņi ◆ Lieliski piedzīvots laiks kopā ar ģimeni, šīm brīvdienām piešķirs īpašu kopā būšanas burvību. Profesionālajā jomā pānākumus gūsi, ja vien spēsi stingri turēties pie sava viedokļa un savas pārliecības.

Vēzis ◆ Nedēļas nogalē iesaistīšanās aizraujošā projektā uzlabos tavu materiālo situāciju. Prātā nāks vērienīgas idejas par jaunu ienākumu avotu. Attiecībās ar draugiem, neatklāj visu, kas tev ir uz sirds. Esi vērīgs!

Lauva ◆ Saviesīgs pasākums nedēļas nogalē ļaus piedzīvot tev tik ļoti nepieciešamās emocijas un sajūtas. Sarežģījušās attiecības ar ģimenes locekļiem centies risināt mierīgi.

Jaunava ◆ Brīvdienās tiks izmēģinātas jaunas rokdarbu prasmes, lai sarūpētu īpašu pārsteigumu saviem mīļajiem. Darba vietā esi vērīgs un neļauj darīt sev pāri, uzņemoties darīt vairāk nekā tev būtu jādara. Novērtē sevi!

Svari ◆ Raizes par savu pozīciju profesionālajā jomā var radīt lieku prāta noslodzi. Atļaujies vairāk laika veltīt sev un kāda sava hobija pilnveidošanai. Attiecībās ar mīļoto cilvēku, centies būt iejūtīgāks un saprotošāks.

Skorpions ◆ Nelielas pārmaiņas tavā darba vietā nāks tev par labu. Ļaujies notikumu gaitai un viss nostāsies savās sliedēs. Pozitīvi pavērsieni romantiskajās attiecībās izkliedēs visas tevī mītošās šaubas.

Strēlnieks ◆ Sarežģījusies situācija darba vietā mudinās ļauties jaunam izaicinājumam. Tiks apsvērta doma par jaunu prasmju apgūšanu un savu zināšanu klāsta papildināšanu.

Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē vērtīgi tiks piedzīvots laiks ģimenes lokā. Jaunas atklāsmes par savu esošo statusu un pozīciju mudinās mainīt ierasto ikdienas režīmu.

Ūdensvīrs ◆ Diezgan daudz uzmanības un komplimentu tiks saņemts  par tavu veikumu profesionālajā darbībā. Gandarījums par paveikto pacels tavu pašapziņu par galvas tiesu krietni vien augstāk.

Zivis ◆ Brīvdienas velti radošām aktivitātēm un ietērp savas emocijas skaistā mākslas darbā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiks saņemtas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem.