Dzirkstele.lv ARHĪVS

Piegādātāji uzņemas pilnu atbildību par notikušo saistībā ar nokritušo puzuri Gulbenes centrālajā skvērā (papildināts)

Inita Savicka

2021. gada 17. decembris 11:35

3341
Piegādātāji uzņemas pilnu atbildību par notikušo saistībā ar nokritušo puzuri Gulbenes centrālajā skvērā (papildināts)

Saistībā ar starpgadījumu, kurš notika vakar, 16.decembrī, kad dienas vidū Gulbenes centrālajā skvērā uzstādītajam vides objektam egles formā nokrita tā puzuris bērnam gandrīz uz galvas, šobrīd notiek sarunas ar piegādātājiem par starpgadījuma iemesliem.

“Piegādātāji uzņemas pilnu atbildību par notikušo. Šodien tiks lemts par tālāko rīcību un darbībām attiecībā uz vides objektu,” par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Gundega Ķikuste.

“Jā, diemžēl ir atgadījies “stindzinošs” starpgadījums, ko neviens iepriekš nevarēja paredzēt. Laimīgā kārtā nav negatīvu seku, tomēr ir radīts liels emocionāls pārdzīvojums un sašutums pilnīgi visiem,” uzsver G.Ķikuste.

Jau rakstījām ŠEIT

Liepājas dekorāciju kompānija “December Design” "Dzirkstelei sniedz savu komentāru saistībā ar notikušo: “Lūdzam piedošanu gan bērnam un viņa ģimenei, gan visiem Gulbenes iedzīvotājiem par nepatīkamo piedzīvojumu. Šādai situācijai pavisam noteikti nebija jānotiek! Mēs uzņemamies pilnīgu atbildību par katru mūsu veidoto vides objektu, tostarp Gulbenes svētku egli, un esam sazinājušies ar atgadījumā iesaistīto ģimeni. Patlaban tiek noskaidrots, kā puzuris varēja atvienoties no kopējās konstrukcijas. Mums, “December Design”, cilvēku drošība vienmēr bijusi pirmajā vietā, un, lai arī mūsu veidotās konstrukcijas ir grandiozas to izmēros, tās visas ir veidotas no viegliem materiāliem. Katra objekta izstrādē piedalās profesionāļu komanda, sākot no dizaineriem līdz pat būvinženieriem. Apsolām Ziemassvētku egli salabot un nodrošināt, lai turpmāk nekas tamlīdzīgs nenotiktu. Vēlreiz atvainojamies par šo situāciju!”

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka centrālā skvēra noformējums izmaksāja 36 344 eiro bez PVN. Interesējoties pašvaldībā, cik konkrēti maksāja vides objekts - egle, laikrakstam tika sniegta atbilde: 25 680 eiro bez PVN.

“Dzirkstele” piektdien, 17.decembrī, novēroja, ka tika noņemtas drošības lentes ap šo vides objektu. Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa skaidro, ka ceturtdien, 16.decembrī, apsekojot objektu, tā izgatavotājs “December Design” atzinis, ka tas ir drošs, un nepilnības novērstas.