Dzirkstele.lv ARHĪVS

Kopā būvējam smilšu pilis!

2013. gada 26. jūlijs 15:49

413
Kopā būvējam smilšu pilis!

Četras dienas - no 22. līdz 25.jūlijam - noritēja Tirzas pamatskolas organizētā dienas nometne ģimenēm ar skolas un pirmsskolas vecuma bērniem „Radošās darbnīcas".

Dalībnieki kopā zīmēja, līmēja, dziedāja, gatavoja ziepes, būvēja smilšu pilis un priecājās. Darbnīcu vadītāja Ligita Trekše bija pārsteigta par atsaucību - ceturtdien, piemēram, nometni apmeklēja 16 dalībnieki. Viņa priecājās, ka dažāda vecuma dalībnieki tik viegli spēja sastrādāties un kopā priecāties.
Gustavam nometnē ļoti patika strādāt ar pinceti un pārvietot saspraudes ar magnētu. Gustava mamma Anita atzina, ka šī ir pirmā reize, kad nometnē var piedalīties kopā ar bērniem, viņai bija liels prieks visu darīt kopā - klausīties pasakas, staigāt pa akmeņu taku un jo īpaši spēlēt skolotājas Ligitas pašizveidotās galda spēles.
Olitas un Litas Janetas mamma Aelita novēroja, ka, darbojoties kopā ar mammu, bērni pamazām kļūst drošāki, iepazīst vidi un citus bērnus. Abām meitenēm ļoti patika rotaļas un pasakas, un mamma priecājās par iespēju piedalīties šādā nometnē. „Kas var būt labāks par lietderīgi pavadītu laiku kopā ar bērniem," viņa saka.
Nometne notika Tirzas pamatskolas realizētā projekta „Iespējas visiem" gaitā. Projektu atbalsta Sorosa fonds - Latvija un finansēja Atvērtās sabiedrības fondi.